Kobiecy Portret

Jeśli interesuje Ciebie męski portret zapraszam tutaj.

Fotografia portretowa w studio to klasyka gatunku, podstawa, coś jak mała czarna. Jeśli jednak interesuje Ciebie sesja kobieca w plenerze to zapraszam tutaj. Portret to zdjęcie osoby lub grupy osób w najczystszej postaci.  Sesja kobieca w studio jest to dobry i uniwersalny prezent dla siebie i swoich bliskich. Uniwersalny w najczystszej postaci i nie potrzeba do tego motywu przewodniego czy zbędnej tematyki.

Często portret jest kojarzony z klasycznym zdjęciem do dowodu, nic bardziej mylnego. Portret może być pojedynczy przedstawiając całą postać jak i grupowy. Uważam, że każdy powinien mieć taki swój portret, który ukazuje nas  lub uwiecznia ważne wydarzenie z życia. Urodziny dziecka, rocznica lub ukończenie szkoły to ważne momenty, które pozostają w pamięci.

Sesje portretowe w studio to czas poświęcony sobie dlatego ważne jest, aby w przypadku sesji męskiej zarezerwować min 60 min a w przypadku sesji kobiecej ok 120 min bo musimy uwzględnić makijaż. Nasze studio zapewnia profesjonalny wizaż oraz na bieżąco możemy podglądać postępy naszej sesji. Po zakończonej pracy klient wybiera do dalszej obróbki te, które najbardziej przypadną mu do gustu ze wszystkich wykonanych.

Sesja kobieca w studio  może być również doskonałym prezentem ale na walentynki lub dzień kobiet:)

Gwarantujemy, że wspólne stworzymy niesamowitą pamiątkę.

Zapraszamy serdecznie na sesje portretowe.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *