Studio Fotograficzne możliwość sesji w Gdańsku oraz Gdyni.

Śmiało zapraszam do kontaktu :

E-mail : kadry@bure.pl

Telefon 731736973

Czołem! z tej strony Krzysztof, miłośnik dziwnych kadrów,  minimalizmu w doborze środków,  mąż, ojciec oraz bez precedensu fan brandy i dziwnej muzyki. Jestem zwykłym facetem z aparatem w ręku, który dzięki swojej rodzinie wykonuje najwspanialszy zawód świata. Żona z córką, które są moją inspiracją, lożą szyderców oraz największym krytykiem dzielnie wspierają mnie w tej przygodzie.  To dzięki nim mogę wyżywać się artystycznie oraz wykonywać niesamowity zawód. Dobrze się czuję z aparatem i kocham to, co robię. Dla mnie kadry to film oraz fotografia, dzięki którym portretuję ludzi, upamiętaniam ważne chwile oraz dostarczam niesamowitych emocji innym ludziom.

Kilka portali takich jak zankyou czy planujemywesele wyróżniły moje prace oraz osobę która uczyni Twoje zdjęcia wyjątkowymi. Również w poprzednich latach moje zdjęcia zdobywały nagrody na targach fotograficznych ( np. weselnik) co było dla mnie nie lada frajdą.

Po wielu latach pracy w na reportażach stworzyłem stworzyłem styl pracy który pozwala mi wyłowić fajne emocje podczas fotografii portretowej. Mam małe studio fotograficzne w Gdańsku oraz większe w Gdyni gdzie zapraszam na sesje portretowe, zdjęcia w stylu fine-art oraz fotografię biznesową.

Jednak w Burym czasami nie jestem sam:) i wspiera mnie mój żonkil
Patrycja – makijażystka, wizażystka, projektantka, drugi fotograf oraz operator, szara eminencja oraz rzadki gość w pracowni.

Inni o mnie…

Mimo że jego projekty są spójne, to niejednokrotnie przy ich tworzeniu idą iskry, że o mały włos nie dochodzi do pożaru. Sesja studyjna to spełnienie marzeń wielu osób, które chciałyby uwiecznić swój wizerunek w jak najlepszy sposób, na przykład wykonując sesję biznesową. To również pomysł na idealny prezent, który można zafundować ukochanej z okazji urodzin lub wyjątkowej rocznicy. Fotografia portretowa Krzysztofa jest w stanie wydobyć z osoby fotografowanej wszystko to co najpiękniejsze, a nawet niewidoczne na pierwszy rzut oka. W jego Gdańskim studio można wykonać portret w kolorze lub czarno-biały, który będzie niepowtarzalną pamiątką w albumie lub zdobiąc ściany domu. Pierwsza sesja w studio Gdańsk może być stresująca, jednak on zadba o wyjątkową i przyjazną atmosferę podczas sesji. Jemu jako fotografowi zależy, aby osoba, która będzie fotografowana czuła się pewnie i bezpieczne, ponieważ tylko wtedy efekt finalny będzie najlepszy. Unikalny rodzaj kontaktu z Krzysztofem jako fotografem jest wyjątkowy. Najpierw stara się poznać osobę, sprawić, że na zdjęciach będzie można uchwycić wyjątkowe, a zarazem prawdziwe emocje. Jako częsty gość jego studia zapraszam do obejrzenia przykładowych prac, gdzie znajdują się fotografie zarówno damskie, jak i męski portret w licznych odsłonach. Przy sesjach jest również możliwość wykonania profesjonalnego makijażu. Wpadnij do jego studia fotograficznego a nie pożałujesz.

Gdańsk, fotograf komercyjny