Męski Portret

Jeśli zastanawiasz się nad oryginalnym, uniwersalnym prezentem dla mężczyzny, gdańskie studio fotograficzne przychodzi z pomocą! Ostatnio coraz popularniejsze stają się modelowane sesje fotograficzne, uwieczniające najważniejsze momenty w życiu. Urodziny, zdany egzamin, rocznica, to właśnie to zostanie w pamięci na długie lata i świetnym pomysłem może okazać się uwiecznienie danego etapu życia na zdjęciach. Mimo, że z portretem często kojarzone są sztywne, poważne zdjęcia, portret może przybierać najróżniejsze formy, czy to zdjęcie całej postaci, czy fotografia grupowa. Możliwa jest też fotografia biznesowa dla osób, którzy chcą dobrze zaprezentować się w dokumentach lub na personalizowanych stronach internetowych.

W przypadku męskiej sesji niezbędne będzie zarezerwowanie około 60 min. Studio zapewnia profesjonalny wizaż i pomoc, by męski portret wyglądał jak najlepiej. Proces robienia zdjęć i stopniowe efekty pracy są stale dostępne do podglądu i możliwe do nadzorowania. Po skończonej męskiej sesji, klient ma możliwość wybrania zdjęć, które uważa za najlepsze.

Nie czekaj i już dziś zamów sesję portretową dla siebie lub znajomego.  Męska sesja portretowa to coś co zapewni mu pamiątkę na długie lata!

Dla Panów polecam głównie portret z ostrym światłem w monochromie ale bez problemu możemy zrobić kolor który potem wykorzystasz jako zdjęcia do cv, stronę internetową czy social media. Przykład takiej sesji możesz znaleść tutaj.