Zdjęcie do CV – Sesja w studio

Realizacja zdjęcia do CV w Gdańsku lub Gdyni.

Nasz rodzimy rynek w pracy ciągle się zmienia odnośnie szukania pracy. Jedno co pozostaje bez zmian, to przysłowie jak cię widzą tak cię piszą A w dobie internetu oraz portali branżowych, oceniamy innych właśnie w pierwszych sekundach po wyglądzie. Nie chodzi o to, czy ktoś jest ładny czy nie ,ale o to, jakie wywiera wrażenie pozytywne lub negatywne) na osobie rekrutującej. Zawsze jednak nieodłącznym elementem szukania pracy jest CV, czyli inaczej curriculum vitae. To właśnie w nim znajdziemy nasze zdjęcie do CV, nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, jak ważny jest to element nazywamy często zdjęciem do CV lub fotografią biznesową. Przyszły pracodawca na pewno zwróci uwagę na fotografię umieszczoną w dokumencie, gdyż to własnie zdjęcie jest pierwszą wizytą naszej osoby.

 

Fotograf wykonujący zdjęcia do CV w Gdańsku? Bure Kadry

 

Zaopatrując się w profesjonalne zdjęcia do CV, mamy dużo większą szansę, że przyszły pracodawca zobaczy w nas swojego odpowiedniego pracownika, partnera czy pomoc w interesach.
Trzeba zadbać o to, aby fotografia do CV była wykonana profesjonalnie. Najlepiej wybrać się do fotografa, który nie tylko wykona fachowe zdjęcie, ale również pomoże wybrać odpowiedni strój do sesji.

Jak wykonać zdjęcie do CV w Gdyni.

 

Jeśli szukasz fotografa, który wykona dla Ciebie profesjonalne zdjęcia do CV, to lepiej nie mogłeś/mogłaś trafić. W naszym Burym Studio możemy wykonać sesję biznesową inaczej zwaną portretami biznesowymi na potrzeby Twojego CV. Zdjęcia wykonujemy w naszym studio fotograficznym lub plenerze do wyboru. Nasza makijażysta bez problemu zadba o odpowiedni makijaż, aby portret biznesowy był jak najbardziej dopracowany.

Fotograf – zdjęcia biznesowe do CV w Gdańsku

Sesja trwa ok.  60min., ale bez problemu możemy ją przedłużyć. Podczas sesji wykonujemy dużo ujęć, aby potem w zaciszu własnego domu, na spokojnie osoba sfotografowana mogła sobie wybrać te, które najbardziej jej się podobają. Wybrane przez Ciebie zdjęcia biznesowe są przez nasze studio obrabiane i retuszowane. Takie zdjęcie biznesowe mogą posłużyć również na portale społecznościowe typu linkedin lub własną stronę internetową.

Gdzie wykonam profesjonalne zdjęcia do CV w Gdyni?

Pewnie się zastanawiasz jak się przygotować do sesji? Nie ma problemu, zadzwoń do nas a my wyjaśnimy krok po kroku jak przygotować się do takich zdjęć. Podpowiemy co na siebie ubrać oraz wyjaśnimy co zrobić, aby skóra wyglądała świeżo. Na pewno trzeba zabrać ze sobą min.dwa stroje, dzięki czemu już na miejscu wspólnie coś wybierzemy. Powiedz również fotografowi o swoich oczekiwaniach. Dzięki temu wspólnie ustalicie, w jakim kierunku sesja powinna podążać, aby efekt zdjęć do cv był jak najlepszy.

Fotograf wykonujący sesje zdjęciowe do CV na terenie Gdyni


Profesjonalne zdjęcie do CV to bardzo ważna sprawa dla każdej osoby, która szuka pracy i chce jak najlepiej przedstawić się przyszłemu pracodawcy. Często zła czcionka w CV lub zdjęcie z wakacji mogą popsuć tak zwany pierwszy efekt i mimo dobrych umiejętności CV poleci już do kosza zamiast na biurko. Dobre zdjęcie z sesji do cv wyróżni Cię na tle innych kandydatów. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Pracujemy na terenie całego kraju, ale stacjonujemy w Gdańsku.

Kolor czy czarno-białe zdjęcie do cv?


Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jeśli chodzi o CV tutaj jest pełna dowolność, chodzi dokładnie o dobre pierwsze wrażenie. Większość mężczyzn oglądających zdjęcia woli jednak klasyczne bw black & white ). Kobiety w większość wybierają kolor, ale stonowany bez krzykliwych akcentów:) Naszym zdaniem do CV, jak i portali typu linkedin panuje pełna dowolność. To zdjęcie oraz jego kolorystyka ma wyrażać Ciebie i nikogo innego. Z naszej strony na życzenie robimy zdjęcie kolorowe również w bw i otrzymujesz dwie wersje.

Zapraszamy!